Location : Home > E > ECC60DRAS
ECC60DRAS
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
305-060-520-204 Connectors, Interconnects Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors CONN CARDEDGE 60POS .156 GREEN
AMC15DRTI-S734 Connectors, Interconnects Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors CONN EDGECARD 30POS DIP .100 SLD
HSM36DSEI-S243 Connectors, Interconnects Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors CONN EDGECARD 72POS .156 EYELET
RSC31DRAS-S734 Connectors, Interconnects Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors CONN EDGECARD 62POS .100 R/A PCB
ABM43DSAI Connectors, Interconnects Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors CONN EDGECARD 86POS R/A .156 SLD
0383306112 Connectors, Interconnects Blade Type Power Connectors CONN RCPT 12POS PNL MNT SLDR
0385419007 Connectors, Interconnects Blade Type Power Connectors CONN RCPT 7POS IN-LINE SLDR