Location : Home > E > ECC15HETI
ECC15HETI
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
HMC20DRYN-S93 Connectors, Interconnects Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors CONN EDGECARD 40POS DIP .100 SLD
RBB75DHFN Connectors, Interconnects Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors CONN EDGECARD 150POS .050 SMD
GMM28DRKH Connectors, Interconnects Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors CONN EDGECARD 56POS DIP .156 SLD
357-015-541-102 Connectors, Interconnects Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors CARDEDGE 15POS .156 BLACK LO PRO
ACB66DYHT Connectors, Interconnects Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors CONN EDGE .050 132POS DR TH
AMC22DRES Connectors, Interconnects Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors CONN EDGECARD 44POS .100 EYELET
EEC40DTEN Connectors, Interconnects Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors CONN EDGECARD 80POS .100 EYELET
4802.2220 Connectors, Interconnects Barrel - Audio Connectors CONN JACK MONO 3.5MM R/A
0385417209 Connectors, Interconnects Blade Type Power Connectors CONN PLUG 9POS IN-LINE SLDR