Location : Home > E > ECASD40J107M015K00
ECASD40J107M015K00
Share on FacebookShare on Facebook
ECASD40J107M015K00 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECASD40J107M015K00 Aluminum Organic Polymer Capacitors 100uF 6.3volts 1.9mm ESR 15 mOhms 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ECASD40J107M015K00 SMD 90000 MURATA Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com