Location : Home > E > ECA-1HM471B
ECA-1HM471B
Share on FacebookShare on Facebook
ECA-1HM471B distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECA-1HM471B Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 470uF 50V 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Topic Electronics Co.,Ltd
ECA-1HM471B Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 470uF 50V 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
ECA-1HM471B Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 470uF 50V 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ECA-1HM471B ROHS 41810 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
23-6337-0018 Soldering, Desoldering, Rework Products Solder Leaded Rosin Activated (RA) Wire Solder Sn63Pb37 (63/37) 22 AWG, 23 SWG Spool, 227g (1/2 lb)