Location : Home > E > ECA-1HM220
ECA-1HM220
Share on FacebookShare on Facebook
ECA-1HM220 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECA-1HM220 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 22uF 50V 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ECA-1HM220 CAP ALUM 22UF 20 50V RADIAL 1536800 Panasonic Electronic Component 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com