Location : Home > E > EB16015000J0G
EB16015000J0G
Share on FacebookShare on Facebook
EB16015000J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8PCV-03-008 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
8PCV-03-008 IC 56630 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
445C32S24M00000 Crystals and Oscillators Crystals 24MHz ¡À30ppm Crystal Series 40 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 2-SMD
445C32S24M00000 CTS-Frequency Controls 57209 2015+ CRYSTAL 24.0000MHZ SERIES SMD Unitronix Electronics Limited
445C32S24M00000 CTS-Frequency Controls 85350 2015+ CRYSTAL 24.0000MHZ SERIES SMD RENXIM Electronics Co.,Ltd.
445C32S24M00000 CTS-Frequency Controls 85350 2015+ CRYSTAL 24.0000MHZ SERIES SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
52747 Connectors, Interconnects Terminals - Wire Splice Connectors Terminal Inline, Individual Openings (Parallel) Connector Crimp 4 AWG
52747 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
52747 RoHS Compl 58920 12+ Original New IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
52747 39566 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
52747 STOCK 45270 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
416F370X2IST Crystals and Oscillators Crystals 37MHz ¡À15ppm Crystal Series 200 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
416F370X2IST CTS-Frequency Controls 31795 1538+ CRYSTAL 37.000 MHZ SERIES SMT Alphatek Technology Limited
416F370X2IST CTS-Frequency Controls 57219 2015+ CRYSTAL 37.000 MHZ SERIES SMT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F370X2IST CTS-Frequency Controls 78110 2015+ CRYSTAL 37.000 MHZ SERIES SMT Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
EL03120000J0G Amphenol FCI 147350 2016+ 350 TB SOC CLOSE VER THR Unitronix Electronics Limited
EL03120000J0G IC 40500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
EL03120000J0G NEW 98090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1226530000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 3 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.591" (15.00mm) Through Hole