Location : Home > E > EB10015000J0G
EB10015000J0G
Share on FacebookShare on Facebook
EB10015000J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BZX84J-C5V6,115 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 5.6V 550MW SOD323F
BZX84J-C5V6,115 NXP 139450 17+/18+ DIODE ZENER 5.6V 550MW SC-90 FindCores Electronics Co.,Ltd.
BZX84J-C5V6,115 NXP 139450 NEW RoHS DIODE ZENER 5.6V 550MW SC-90 FindCores Electronics Inc.
BZX84J-C5V6,115 NXP 261830 1538+ DIODE ZENER 5.6V 550MW SC-90 Alphatek Technology Limited
BZX84J-C5V6,115 PHILIPS/NXP 50000 Waltech Electronics(HongKong)Co.,Limited
1N5934BG Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 24V 3W AXIAL
1N5934BG STOCK 42910 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
AM-16.000MDQC-T Crystals and Oscillators Crystals 16MHz ¡À20ppm Crystal 9pF 100 Ohm -40¡ãC ~ 105¡ãC AEC-Q200 Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
0395232404 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
0395372803 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
SIT8008BI-12-18E-27.000000E Crystals and Oscillators Oscillators OSC XO 1.8V 27MHZ OE
1734085-1 Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors USB - A USB 2.0 Receptacle Connector 4 Position Through Hole, Vertical
1734085-1 987764 13+ Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
1734085-1 IC 57620 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GL122F23IET Crystals and Oscillators Crystals 12.288MHz ¡À20ppm Crystal 20pF 40 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount HC49/US
GL122F23IET CTS-Frequency Controls 62505 1538+ CRYSTAL 12.288000 MHZ SMD Alphatek Technology Limited
GL122F23IET IC 40620 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GL122F23IET NEW 98730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1766589 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.300" (7.62mm) Vertical Through Hole
1766589 987764 13+ fenkey electronics co.,ltd
1766589 987764 13+ fenyang electronics co.,ltd
1766589 Phoenix Contact 297350 2016+ TERM BLOCK HDR 4POS VERT 7.62MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1546225-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 10 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
1-1546225-0 985765 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
1-1546225-0 985765 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
1-1546225-0 IC 57840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1546225-0 TE Connectivity AMP Connectors 298710 2016+ TERM BLOCK RCPT WIRE 10POS R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com