Location : Home > E > EAST10053WA0
EAST10053WA0
Share on FacebookShare on Facebook
EAST10053WA0 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
850-80-039-40-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 39 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount, Right Angle Tin
850-80-039-40-001101 IC 57260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
850-80-039-40-001101 Preci-Dip 157390 2016+ CONN HDR 39POS 1.27MM SMD R/A Unitronix Electronics Limited
850-80-039-40-001101 Preci-Dip 298790 2016+ CONN HDR 39POS 1.27MM SMD R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
104319-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
104319-5 38916 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
104319-5 STOCK 47140 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
104319-5 TYCO 12888 2016+ 2016+ enkaite Electronics Co., Ltd
830-10-023-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 23 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
830-10-023-30-001101 IC 57530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
830-10-023-30-001101 Preci-Dip 147360 2016+ CONN HDR 23POS 2MM SMD Unitronix Electronics Limited
830-10-023-30-001101 Preci-Dip 297550 2016+ CONN HDR 23POS 2MM SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
892-70-072-20-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 72 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
892-70-072-20-002101 PRECI-DIP 836 Express Electronics
892-70-072-20-002101 Preci-Dip 147480 2016+ CONN HDR 72POS 2.54MM T/H R/A Unitronix Electronics Limited
892-70-072-20-002101 Preci-Dip 287970 2016+ CONN HDR 72POS 2.54MM T/H R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0741620412 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold