Location : Home > E > EALP05RDBRA1
EALP05RDBRA1
Share on FacebookShare on Facebook
EALP05RDBRA1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
TSS-115-04-S-D-RA Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 30 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
TSS-115-04-S-D-RA SAMTEC 5885 2016+ Connector New & original parts enkaite Electronics Co., Ltd
TSS-115-04-S-D-RA Samtec Inc. 157010 2016+ CONN HEADER 30POS .100 R/A GOLD Unitronix Electronics Limited
09185166907 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole
09185166907 harting 4000 FANTASTIC ELECTRONICS ( KONGKONG) LTD
850-10-035-40-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 35 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount, Right Angle Gold
850-10-035-40-001101 Preci-Dip 157320 2016+ CONN HDR 35POS 1.27MM SMD R/A Unitronix Electronics Limited
850-10-035-40-001101 Preci-Dip 288310 2016+ CONN HDR 35POS 1.27MM SMD R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com