Location : Home > E > EALP03SXARA0-AM
EALP03SXARA0-AM
Share on FacebookShare on Facebook
EALP03SXARA0-AM distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
LTC3624HMSE-25#TRPBF Integrated Circuits (ICs) PMIC - Voltage Regulators - DC DC Switching Regulators Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 5V 1 Output 2A 12-TSSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad
MP2362DF-LF-Z Integrated Circuits (ICs) PMIC - Voltage Regulators - DC DC Switching Regulators Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 1.22V 2 Output 2A 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
MP2362DF-LF-Z N/A 86120 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
MP2362DF-LF-Z N/A 63500 2016 RohsAndNew European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
NCP715MX50TBG Integrated Circuits (ICs) PMIC - Voltage Regulators - Linear Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5V 50mA 6-XDFN (1.5x1.5)
NCP715MX50TBG IC 58960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NCP715MX50TBG NEW 78690 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
NCP715MX50TBG ON 41655 1516+ IC REG LDO 5V 50MA 6XDFN Alphatek Technology Limited
NCP715MX50TBG ON 57079 1415+ IC REG LDO 5V 50MA 6XDFN Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
S-1313A13-N4T1U3 Integrated Circuits (ICs) PMIC - Voltage Regulators - Linear Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.3V 175mA SC-82AB
S-1313A13-N4T1U3 IC 58560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
S-1313A13-N4T1U3 NEW 89130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3G3AXDB04000400UL Motors, Solenoids, Driver Boards/Modules Accessories DYN BRKNG RES,UL, 400OHM
3G3AXDB04000400UL IC 59750 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CNX_310_012_E_4_1_24 Optoelectronics Accessories LED CBL ASSY 0.50W WH/BK 24"WIRE
SP000304105 Optoelectronics Fiber Optics - Transceiver Modules Fiber Optic Transceiver Module Ethernet 125Mbps 650nm 3.3V Through Hole
SP000304105 In.Stock 87550 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
SP000304105 In.Stock 81000 2016 Rohs.And.New European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
SP000304105 SIPEX 37420 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
SP000304105 SIPEX 43800 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
P42180 Optoelectronics Infrared, UV, Visible Emitters Visible Emitter 660nm 2.4V 700mA 130¡ã 2-SMD, Gull Wing
P42180 IC 59040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
P42180 NEW 97910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
P42180 SEOULELEC 1780 DAEJON ELECTRONICS
OP169C Optoelectronics Infrared, UV, Visible Emitters Infrared (IR) Emitter 935nm 1.4V 50mA 0.03mW/cm2 @ 20mA 18¡ã Radial