Location : Home > E > E5ER-PRTDF AC100-240
E5ER-PRTDF AC100-240
Share on FacebookShare on Facebook
E5ER-PRTDF AC100-240 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
E5ER-PRTDF AC100-240 654789 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
E5ER-PRTDF AC100-240 654789 13+ stock fenyang electronics co.,ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8N3Q001EG-0085CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators Clock Oscillator IC 160MHz 10-CLCC
1400118 Industrial Controls, Meters Sensor Cable - Accessories SAC4P20540M12FSYE
DMS-40PC-3-GS-C ?Murata 5000 15+ New & Original parts Global Thunder Electronics Co.,Ltd
DMS-40PC-3-GS-C IC 40420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DMS-40PC-3-GS-C NEW 78550 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
DRT2-MD16S 786549 13+ fenkey electronics co.,ltd
DRT2-MD16S 786549 13+ fenyang electronics co.,ltd
DRT2-MD16S 786549 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
DRT2-MD16S NEW 87450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
82320-0023 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment SPECIAL MAT 48"X41.5" BLK, 5M CB
XW2Z-050A Industrial Controls, Meters Controllers - Cable Assemblies CABLE FOR SCREW TERM 32POS 0.5M
XW2Z-050A 687549 13+ fenkey electronics co.,ltd
XW2Z-050A 687549 13+ fenyang electronics co.,ltd
XW2Z-050A 687549 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
XW2Z-050A NEW 89010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
8N3SV75BC-0071CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 622.08MHz 6-CLCC
70261-1232 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment SGE1510-3-0350A-100MQD-150FQD
XC3S400A-4FGG320C XILINIX 20000 2016+ Orignal&New IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
XC3S400A-4FGG320C XILINX 12500 2016 BGA Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
XC3S400A-4FGG320C Xilinx Inc 8000 16+ 16+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
EP3SL200F1152I4 Altera 20000 2016+ Orignal&New IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
EP3SL200F1152I4 Altera 7500 2016 Orignal&New FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
EP3SL200F1152I4 N/A 5000 2016+ BGA Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MB90548GASPMC-GS-410E1 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-16LX F2MC-16LX MB90545G Microcontroller IC 16-Bit 16MHz 128KB (128K x 8) Mask ROM 100-LQFP (14x14)
MB91F526KSCPMC1-GSE2 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers FR81S FR MB91520 Microcontroller IC 32-Bit 80MHz 1.0625MB (1.0625M x 8) FLASH 144-LQFP (20x20)
350-80-129-01-666101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 29 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
350-80-129-01-666101 Preci-Dip 157760 2016+ CONN HDR 29POS T/H 0.100 TIN Unitronix Electronics Limited
350-80-129-01-666101 Preci-Dip 287750 2016+ CONN HDR 29POS T/H 0.100 TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com