Location : Home > E > E37X421CPN392MEA5M
E37X421CPN392MEA5M
Share on FacebookShare on Facebook
E37X421CPN392MEA5M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
E37X421CPN392MEA5M CAP ALUM 3900UF 20 420V SCREW 896200 United Chemi-Con 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
E37X421CPN392MEA5M CAP ALUM 3900UF 20 420V SCREW 78010 United Chemi-Con 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
R-7 Cables, Wires - Management Splice Enclosures, Protection BUILDING RISER CLOSURE KIT 7"