Location : Home > E > E2E2-X10Y2
E2E2-X10Y2
Share on FacebookShare on Facebook
E2E2-X10Y2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
E2E2-X10Y2 Originalnew 298500 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
95J10R Resistors Through Hole Resistors RES 10 OHM 5W 5% AXIAL
95J10R Ohmite 1316000 2015+ RES 10 OHM 5W 5 AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com