Location : Home > E > E2-32DO24-D
E2-32DO24-D
Share on FacebookShare on Facebook
E2-32DO24-D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
961232-5900-AR-PT Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 32 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold
961232-5900-AR-PT 3M 157240 2016+ CONN HEADER R/A 32POS GOLD SMD Unitronix Electronics Limited
961232-5900-AR-PT 3M 287650 2016+ CONN HEADER R/A 32POS GOLD SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PBC09DBDN Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 18 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
PBC09DBDN IC 58200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PBC09DBDN Sullins Connector Solutions 157750 2016+ CONN HEADER .100 DUAL R/A 18POS Unitronix Electronics Limited
PBC09DBDN Sullins Connector Solutions (V 8000 2012+ CONN HEADER .100 DUAL R/A 18POS EKT Electronics Co., Ltd
PBC09DBDN Sullins Connector Solutions (V 8000 2012+ CONN HEADER .100 DUAL R/A 18POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
399-10-130-10-009101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 30 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
399-10-130-10-009101 IC 59670 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
399-10-130-10-009101 Preci-Dip 147220 2016+ CONN HDR 30POS 2.54MM T/H R/A Unitronix Electronics Limited
399-10-130-10-009101 Preci-Dip 297410 2016+ CONN HDR 30POS 2.54MM T/H R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-103169-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 24 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1-103169-0 Distributor 110690 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
1-103169-0 IC 36502 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
1-103169-0 TE Connectivity AMP Connectors 147810 2016+ CONN HEADER VERT .100 24POS 30AU Unitronix Electronics Limited
1-103169-0 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER VERT .100 24POS 30AU TPC Global Service Co.Ltd.