Location : Home > D > DZN-2R5D105T
DZN-2R5D105T
Share on FacebookShare on Facebook
DZN-2R5D105T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DZN-2R5D105T CAP SUPER 1F 2.5V RADIAL 890900 Elna America 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
DZN-2R5D105T 2013+ 80,000 Elna 2013+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
DZN-2R5D105T Supercapacitors / Ultracapacitors 1.0F 2.5V -20+80 80,000 Elna 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd