Location : Home > D > DZ4J100K0R
DZ4J100K0R
Share on FacebookShare on Facebook
DZ4J100K0R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DZ4J100K0R DIODE ZENER 10V 200MW SMINI4 241580 Panasonic 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
DZ4J100K0R DIODE ZENER 10V 200MW SMINI4 601500 Panasonic 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0395100210 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)