Location : Home > D > DZ4J075K0R
DZ4J075K0R
Share on FacebookShare on Facebook
DZ4J075K0R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DZ4J075K0R DIODE ZENER DUAL 7.5V SMINI4 241560 Panasonic 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
DZ4J075K0R DIODE ZENER DUAL 7.5V SMINI4 602500 Panasonic 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0386313602 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate