Location : Home > D > DZ4J062K0R
DZ4J062K0R
Share on FacebookShare on Facebook
DZ4J062K0R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DZ4J062K0R DIODE ZENER 6.2V 200MW SMINI4 242260 Panasonic 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
DZ4J062K0R DIODE ZENER 6.2V 200MW SMINI4 601800 Panasonic 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
853-87-056-20-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 56 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Gold
87331-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 50 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Board Edge, Straddle Mount Gold
28-3551-16 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET ZIF 28POS
28-3551-16 Aries Electronics 147850 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 28POS Unitronix Electronics Limited
28-3551-16 Aries Electronics 287930 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 28POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
316-83-122-41-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 22 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-83-122-41-002101 IC 58550 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
316-83-122-41-002101 Preci-Dip 146930 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-83-122-41-002101 Preci-Dip 287910 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0387318923 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 23 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
1793587 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Blade Sockets 0.591" (15.00mm) Vertical Through Hole
1793587 Phoenix Contact 147730 2016+ TERM BLOCK HDR 5POS VERT 15MM Unitronix Electronics Limited
1793587 Phoenix Contact 298170 2016+ TERM BLOCK HDR 5POS VERT 15MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929972-01-07 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin-Lead
5-146274-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
802-V3-010-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
802-V3-010-30-001101 IC 56750 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
802-V3-010-30-001101 Preci-Dip 157580 2016+ CONN HDR 10POS 0.100 SMD Unitronix Electronics Limited
802-V3-010-30-001101 Preci-Dip 298410 2016+ CONN HDR 10POS 0.100 SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-640251-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 16 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.156" (3.96mm)
1-640251-6 39924 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
1-640251-6 Distributor 111210 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
1-640251-6 IC 38690 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
1-640251-6 STOCK 46210 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
19419-0014 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 10 Position Rectangular Housing Connector Plug 0.230" (5.84mm)