Location : Home > D > DZ3S120D0L
DZ3S120D0L
Share on FacebookShare on Facebook
DZ3S120D0L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DZ3S120D0L DIODE ZENER ARR 12V 150MW SSMINI 242230 Panasonic 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
DZ3S120D0L DIODE ZENER ARR 12V 150MW SSMINI 596600 Panasonic 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
325243-03-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws