Location : Home > D > DZ2W51000L
DZ2W51000L
Share on FacebookShare on Facebook
DZ2W51000L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DZ2W51000L Mini2-F3-B 63000 Panasonic 16+ Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
DZ2W51000L DIODE ZENER 51V 1W MINI2-F3-B 139950 Panasonic 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
DZ2W51000L DIODE ZENER 51V 1W MINI2-F3-B 242180 Panasonic 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
DZ2W51000L DIODE ZENER 51V 1W MINI2-F3-B 139950 Panasonic NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
DZ2W51000L Zener Diodes 1.6mm x 3.5mm Flat lead Learn More 80,000 Panasonic Electronic Component 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CB20220909 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 9 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
CB20220909 Eaton 157770 2016+ CONN BARRIER STRIP 9CIRC 0.375 Unitronix Electronics Limited
CB20220909 Eaton 157640 2016+ CONN BARRIER STRIP 9CIRC 0.375 Unitronix Electronics Limited
CB20220909 IC 39720 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CB20220909 NEW 87850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
NPPC192KFMP-RC Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 38 Position Header Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
NPPC192KFMP-RC IC 40870 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NPPC192KFMP-RC NEW 98170 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
NPPC192KFMP-RC Sullins Connector Solutions 147630 2016+ CONN HEADER .100 38POS Unitronix Electronics Limited
1-640510-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 6 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Red 0.165" (4.20mm)
1-640510-0 36657 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
1-640510-0 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1013240000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1013240000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLOCK 5.08MM 16POS TPC Global Service Co.Ltd.
1013240000 Weidmuller 157510 2016+ TERM BLOCK PLUG 16POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1013240000 Weidmuller 299170 2016+ TERM BLOCK PLUG 16POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1969613-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 8 Position Rectangular Housing Connector Plug Natural 0.165" (4.20mm)