Location : Home > D > DZ2W39000L
DZ2W39000L
Share on FacebookShare on Facebook
DZ2W39000L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DZ2W39000L DIODE ZENER 39V 1W MINI2-F3-B 241880 Panasonic 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
DZ2W39000L DIODE ZENER 39V 1W MINI2-F3-B 241880 Panasonic 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
DZ2W39000L Zener Diodes 1.6mm x 3.5mm Flat lead Learn More 80,000 Panasonic Electronic Component 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
DZ2W39000L DIODE ZENER 39V 1W MINI2-F3-B 797400 Panasonic 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
TDZ13J,115 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 13V 500MW SOD323F
TDZ13J,115 IC 58470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TDZ13J,115 NXP 139420 NEW RoHS DIODE ZENER 500MW 13V SOD-323F FindCores Electronics Inc.
TDZ13J,115 NXP 157069 15+ DIODE ZENER 500MW 13V SOD-323F Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com