Location : Home > D > DZ2W33000L
DZ2W33000L
Share on FacebookShare on Facebook
DZ2W33000L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DZ2W33000L Mini2-F3-B 63000 Panasonic 16+ Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
DZ2W33000L DIODE ZENER 33V 1W MINI2-F3-B 140220 Panasonic 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
DZ2W33000L DIODE ZENER 33V 1W MINI2-F3-B 262600 Panasonic 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
DZ2W33000L DIODE ZENER 33V 1W MINI2-F3-B 140220 Panasonic NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
DZ2W33000L Zener Diodes 1.6mm x 3.5mm Flat lead Learn More 80,000 Panasonic Electronic Component 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd