Location : Home > D > DZ2W24000L
DZ2W24000L
Share on FacebookShare on Facebook
DZ2W24000L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DZ2W24000L DIODE ZENER 24V 1W MINI2-F3-B 796800 Panasonic 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
DZ2W24000L DIODE ZENER 24V 1W MINI2-F3-B 140220 Panasonic 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
DZ2W24000L DIODE ZENER 24V 1W MINI2-F3-B 242450 Panasonic 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
DZ2W24000L DIODE ZENER 24V 1W MINI2-F3-B 140220 Panasonic NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
DZ2W24000L Zener Diodes 1.6mm x 3.5mm Flat lead Learn More 80,000 Panasonic Electronic Component 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1024600000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Beige 2/0-6 AWG