Location : Home > D > DZ2W16000L
DZ2W16000L
Share on FacebookShare on Facebook
DZ2W16000L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DZ2W16000L DIODE ZENER 16V 1W MINI2-F3-B 262200 Panasonic 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
DZ2W16000L DIODE ZENER 16V 1W MINI2-F3-B 262200 Panasonic 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
DZ2W16000L ROSH 9567 14+ new & original BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
DZ2W16000L Zener Diodes 1.6mm x 3.5mm Flat lead Learn More 80,000 Panasonic Electronic Component 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
DZ2W16000L DIODE ZENER 16V 1W MINI2-F3-B 777500 Panasonic 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Limited. sales@renxim.com