Location : Home > D > DZ23C6V2-TP
DZ23C6V2-TP
Share on FacebookShare on Facebook
DZ23C6V2-TP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DZ23C6V2-TP DIODE ZENER DUAL 6.2V SOT-23 241810 Micro Commercial Co 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
DZ23C6V2-TP DIODE ZENER DUAL 6.2V SOT-23 692700 Micro Commercial Co 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
DZ23C6V2-TP DIODE ZENER DUAL 6.2V SOT-23 157229 Micro Commercial Co 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DZ23C6V2-TP originalnew 87410 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1546657-5 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 5 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
1546657-5 985765 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
1546657-5 22345 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1546657-5 IC 57380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1752190000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Ground, Earth Green, Yellow 12-22 AWG
1752190000 Weidmuller 147220 2016+ CONN TERMINAL GROUND 25MM Unitronix Electronics Limited
1752190000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERMINAL GROUND 25MM EKT Electronics Co., Ltd
1752190000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERMINAL GROUND 25MM SIMEN Electronics Co.,Ltd