Location : Home > D > DZ23C5V6-7-F
DZ23C5V6-7-F
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for DZ23C5V6-7-F distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
DZ23C5V6-7-F DIODES SOT-23 3000 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
DZ23C5V6-7-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DZ23C5V6-7-F DIODE ZENER DUAL 5.6V SOT23-3 241810 Diodes Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
DZ23C5V6-7-F DIODE ZENER DUAL 5.6V SOT23-3 684900 Diodes Inc 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
DZ23C5V6-7-F 3000 DIODES 1018+ CHINA MACROQUEST ELECTRONICS CO., LTDZHANCHUN1214@VIP.163.COM
DZ23C5V6-7-F originalnew 87410 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
DZ23C5V6-7-F 300mW DUAL SURFACE MOUNT ZENER DIODE 10000 DIODES 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3042010 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect Gray 12-28 AWG
3042010 IC 40750 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3042010 Phoenix Contact 8000 2012+ TERM BLOCK W/TEST DISCONNECT EKT Electronics Co., Ltd
0192040017 Connectors, Interconnects Terminals - Wire Splice Connectors Terminal 4 Way Splice Connector Crimp 14-16 AWG Natural