Location : Home > D > DZ23C3V9-7
DZ23C3V9-7
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for DZ23C3V9-7 distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
DZ23C3V9-7-F DIODES SOT23 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
DZ23C3V9-7 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DZ23C3V9-7 DIODE ZENER DUAL 3.9V SOT23-3 597600 Diodes Inc 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
DZ23C3V9-7 originalnew 87410 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
430110-01-0 Curtis Industries 147860 2016+ CONN BARRIER STRIP 1CIRCUIT Unitronix Electronics Limited
430110-01-0 IC 58570 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
V722115100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
V722115100J0G Amphenol FCI 147510 2016+ 350 TB SOCKET RA Unitronix Electronics Limited
V722115100J0G IC 58630 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
V722115100J0G NEW 98650 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MV14-10FX-BOTTLE 3M 157840 2016+ CONN FORK VINYL INSUL #10 100PC Unitronix Electronics Limited
MV14-10FX-BOTTLE IC 40430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MV14-10FX-BOTTLE NEW 87650 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-34158-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RING 14-16 AWG #6 PL-GRIP EKT Electronics Co., Ltd
2-34158-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RING 14-16 AWG #6 PL-GRIP SIMEN Electronics Co.,Ltd
1535 Connectors, Interconnects Terminals - Screw Connectors 1 Pin Binding Post, Turret Terminal 6-32 Through Hole
1535 Distributor 163150 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
1535 Hammond 46850 1525+ CHOKE RF 50mH 65MA AXIAL Renxim Technology Limited. sales@renxim.com