Location : Home > D > DZ23C3V9-7
DZ23C3V9-7
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for DZ23C3V9-7 distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
DZ23C3V9-7-F DIODES SOT23 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
DZ23C3V9-7 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DZ23C3V9-7 DIODE ZENER DUAL 3.9V SOT23-3 597600 Diodes Inc 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
DZ23C3V9-7 originalnew 87410 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
T38533-11-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 11 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T38533-11-0 IC 40970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38533-11-0 NEW 97490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0386906328 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 28 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate