Location : Home > D > DZ23C3V3-7
DZ23C3V3-7
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for DZ23C3V3-7 distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
DZ23C3V3-7-F DIODES SOT23 3000 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
DZ23C3V3-7 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DZ23C3V3-7 DIODE ZENER DUAL 3.3V SOT23-3 241990 Diodes Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
DZ23C3V3-7 DIODE ZENER DUAL 3.3V SOT23-3 157409 Diodes Inc 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DZ23C3V3-7 originalnew 87410 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
415-83-262-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 62 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
415-83-262-41-001101 IC 58430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
415-83-262-41-001101 Preci-Dip 147850 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Unitronix Electronics Limited
415-83-262-41-001101 Preci-Dip 287910 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
853-87-040-20-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 40 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Gold
0719087 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Green 12-30 AWG
803-87-068-53-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 68 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
315-43-112-41-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 12 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
315-43-112-41-001000 IC 58430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
562010180 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 18 Circuit 0.563" (14.30mm) Barrier Block Connector, Screws
801-83-015-10-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 15 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-83-015-10-003101 Preci-Dip 157140 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
805-83-012-10-005101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 12 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
805-83-012-10-005101 Preci-Dip 157690 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
805-83-012-10-005101 Preci-Dip 298010 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com