Location : Home > D > DZ23C30-7-F
DZ23C30-7-F
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for DZ23C30-7-F distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
DZ23C30-7-F DIODES SOT23 1400 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
DZ23C30-7-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DZ23C30-7-F RoHS Compliant 38555 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
DZ23C30-7-F DIODE ZENER DUAL 30V SOT23-3 241910 Diodes Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
DZ23C30-7-F standard package with RoHS 145550 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
DZ23C30-7-F originalnew 87410 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
DZ23C30-7-F SOT23 11380 DIODES 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
DZ23C30-7-F 300mW DUAL SURFACE MOUNT ZENER DIODE 10000 DIODES 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SG-310SCF 33.3333MM3 Crystals and Oscillators Oscillators 33.3333MHz CMOS XO (Standard) Oscillator Surface Mount 3.3V 4.5mA Standby (Power Down)
SG-310SCF 33.3333MM3 EPSON 41685 1538+ OSC XO 33.3333MHZ CMOS SMD Alphatek Technology Limited
SG-310SCF 33.3333MM3 EPSON 57109 2015+ OSC XO 33.3333MHZ CMOS SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SG-310SCF 33.3333MM3 EPSON 78590 2015+ OSC XO 33.3333MHZ CMOS SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SG-310SCF 33.3333MM3 EPSON 78590 2015+ OSC XO 33.3333MHZ CMOS SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-796694-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1-796694-2 TE Connectivity AMP Connectors 157160 2016+ TERM BLOCK HDR 12POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1-796694-2 TE Connectivity AMP Connectors 299170 2016+ TERM BLOCK HDR 12POS VERT 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1959545 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (3 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole