Location : Home > D > DZ23C27-7
DZ23C27-7
Share on FacebookShare on Facebook
DZ23C27-7 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DZ23C27-7 DIODE ZENER DUAL 27V SOT23-3 242300 Diodes Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
DZ23C27-7 SOT-23 87440 DIODES 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
DZ23C27-7 originalnew 87410 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1776139-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1776139-4 IC 57240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1776139-4 TE Connectivity AMP Connectors 157630 2016+ TERM BLOCK HDR 4POS VERT 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1776139-4 TE Connectivity AMP Connectors 299110 2016+ TERM BLOCK HDR 4POS VERT 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com