Location : Home > D > DZ23C20-7-F
DZ23C20-7-F
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for DZ23C20-7-F distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
DZ23C20-7-F DIODES SOT23 1250 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
DZ23C20-7-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DZ23C20-7-F DIODE ZENER DUAL 20V SOT23-3 241780 Diodes Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
DZ23C20-7-F RoHS Compliant 38715 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
DZ23C20-7-F SOT23 11250 DIODES 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
DZ23C20-7-F originalnew 87410 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
325133-02-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws