Location : Home > D > DZ23C13-7-F
DZ23C13-7-F
Share on FacebookShare on Facebook
DZ23C13-7-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DZ23C13-7-F RoHS Compliant 38705 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
DZ23C13-7-F DIODE ZENER DUAL 13V SOT23-3 242310 Diodes Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
DZ23C13-7-F standard package with RoHS 145690 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
DZ23C13-7-F 300mW DUAL SURFACE MOUNT ZENER DIODE 10000 DIODES 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
DZ23C13-7-F originalnew 87410 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
DZ23C13-7-F SOT23 13000 DIODES 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
831-83-044-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 44 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
831-83-044-10-001101 Preci-Dip 147740 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Unitronix Electronics Limited
831-83-044-10-001101 Preci-Dip 287330 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
14-8402-310C Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD
14-8402-310C Aries Electronics 157650 2016+ CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD Unitronix Electronics Limited
14-8402-310C Aries Electronics 277810 2016+ CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com