Location : Home > D > DX4R005H91R1500
DX4R005H91R1500
Share on FacebookShare on Facebook
DX4R005H91R1500 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DX4R005H91R1500 N/A 29978 JAE 2014+ BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
DX4R005H91R1500 N/A 29978 JAE 2015+ Andy (International) Electronics Ltd
DX4R005H91R1500 N/A 29978 JAE 2015+ BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
DX4R005H91R1500 originalnew 87410 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
AA-10.000MDHV-T Crystals and Oscillators Crystals 10MHz ¡À30ppm Crystal 8pF 150 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC AEC-Q200 Surface Mount 2-SMD, No Lead (DFN, LCC)
CB3-3I-18M8686 Crystals and Oscillators Oscillators 18.8686MHz HCMOS, TTL XO (Standard) Oscillator Surface Mount 5V 25mA Enable/Disable
CB3-3I-18M8686 CTS 39980 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CB3-3I-18M8686 CTS-Frequency Controls 57149 2015+ OSC XO 18.8686MHZ HCMOS TTL SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CB3-3I-18M8686 CTS-Frequency Controls 61875 1538+ OSC XO 18.8686MHZ HCMOS TTL SMD Alphatek Technology Limited
CB3-3I-18M8686 CTS-Frequency Controls 87350 2015+ OSC XO 18.8686MHZ HCMOS TTL SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
52927-1 789654 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
52927-1 IC 59430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BZX84C9V1W-7-F Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 9.1V 200MW SOT323
BZX84C9V1W-7-F 39944 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
BZX84C9V1W-7-F IC 38982 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
BZX84C9V1W-7-F STOCK 46620 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
3056271 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Panel Mount 1 Position Terminal Block Bolt/Screw Clamp - Wire Entry 90¡ã to Panel Gray 2 Piece, Snap Lock
3056271 IC 40500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3056271 Phoenix Contact 147310 2016+ CONN TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
3056271 Phoenix Contact 287450 2016+ CONN TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1788088 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Specialized 18 Position Terminal Block Green Plug Connection - Ganged 42.5mm
1788088 Phoenix Contact 147690 2016+ PLUG 5.08MM 18POS DIN RAIL Unitronix Electronics Limited
1788088 Phoenix Contact 288210 2016+ PLUG 5.08MM 18POS DIN RAIL Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1546218-6 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 6 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1546218-6 985765 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
1546218-6 985765 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
1546218-6 TE Connectivity AMP Connectors 297390 2016+ TERM BLCK RCPT 6POS VERT 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395432024 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 24 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole