Location : Home > D > DX10M-26S(50)
DX10M-26S(50)
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
KPSE06B10-6SA206 Connectors, Interconnects Circular Connectors 6 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
PT08E-18-32P(106) Connectors, Interconnects Circular Connectors 32 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
GTCL01LCF20-7P-B30 Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 8C 8#16 PIN RECP LINE
GTS030-36-78S-025 Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 14C 12#8 2#16 SKT RECP WALL
BACC63DC13-35PN Connectors, Interconnects Circular Connectors 22 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
TV06RW-23-35HC-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings TV 100C 100#22D PIN PLUG
SEAF-20-06.5-S-08-2-A Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 160 Position Connector High Density Array, Female Surface Mount Gold
TVS06RF-15-5HD Connectors, Interconnects Circular Connectors 5 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
788450-1 Connectors, Interconnects D-Shaped Connectors - Centronics 200 Position Receptacle Connector Through Hole, Right Angle Solder
MKJ3A7F9-19PN Connectors, Interconnects Circular Connectors 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
KPSE02E18-32SF0 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 32 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Flange
006208510110000 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 10 Position FFC, FPC Connector Contacts, Vertical, 1 Sided 0.039" (1.00mm) Surface Mount