Location : Home > D > DVF18-250-M
DVF18-250-M
Share on FacebookShare on Facebook
DVF18-250-M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DVF18-250-M originalnew 87410 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
UDZ6V2B-7 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 6.2V 200MW SOD323
UDZ6V2B-7 645412 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
UDZ6V2B-7 DIODES 16000 14-15+ SOD323 Nego IC Co.Doris@negoic.com
UDZ6V2B-7 Diodes Inc 80,000 2013+ 2013+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MMSZ5249C-HE3-08 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 19V 500MW SOD123
MMSZ5249C-HE3-08 IC 58760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MMSZ5249C-HE3-08 NEW 78270 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BZX84B30-HE3-08 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 30V 300MW SOT23-3
BZX84B30-HE3-08 IC 58320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BZX84B30-HE3-08 NEW 89150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
GWM220-004P3-SMD SAM Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET 6N-CH 40V 180A ISOPLUS
GWM220-004P3-SMD SAM IC 40960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GWM220-004P3-SMD SAM IXYS 241510 1538+ IC FULL BRIDGE 3PH ISOPLUS SMD Alphatek Technology Limited
IRF6709S2TR1PBF Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 25V 12A DIRECTFET-S1
IRF6709S2TR1PBF 17891 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
IRF6709S2TR1PBF IR 3794 12+ DIRECTFET S1 SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
IRF6709S2TR1PBF IR 262600 1538+ MOSFET N-CH 25V 12A DIRECTFET-S1 Alphatek Technology Limited
IRF6709S2TR1PBF IR 262600 1538+ MOSFET N-CH 25V 12A DIRECTFET-S1 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
VBT3045BP-M3/4W Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 30A 45V TO-263AB
VBT3045BP-M3/4W IC 58600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VBT3045BP-M3/4W NEW 79130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
FES8FTHE3/45 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 300V 8A TO220AC
FES8FTHE3/45 IC 58600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
FES8FTHE3/45 NEW 88710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
FES8FTHE3/45 Vishay 10000 12+ TO-220-2 Evergreen Electronics Co.,Ltd
FES8FTHE3/45 Vishay 36640 12+ TO-220-2 SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
VS-HFA08SD60SPBF Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 600V 8A DPAK
VS-HFA08SD60SPBF 789465 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
VS-HFA08SD60SPBF 789465 13+ fenyang electronics co.,ltd
VS-HFA08SD60SPBF 789465 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
VS-HFA08SD60SPBF 7894 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
RS2K-E3/52T Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 800V 1.5A DO214AA
RS2K-E3/52T IC 37901 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
RS2K-E3/52T STOCK 43070 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1911994 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1911994 N/A 33 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
1911994 Phoenix Contact 147560 2016+ TERM BLOCK PLUG 5POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1911994 Phoenix Contact 297690 2016+ TERM BLOCK PLUG 5POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
39357-0010 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 10 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.138" (3.50mm) Through Hole
39357-0010 IC 38421 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
39357-0010 Molex 15000 15+ connector EKT Electronics Co., Ltd
39357-0010 Molex 15000 15+ connector Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
YQ32215000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 16 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.138" (3.50mm) Through Hole
YQ32215000J0G Amphenol FCI 157280 2016+ 350 TB WIR PRO 2-ROWS-R Unitronix Electronics Limited
YQ32215000J0G IC 58200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YQ32215000J0G NEW 97930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1698560000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 2 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1698560000 Weidmuller 287950 2016+ CONN TERM BLK PCB 5.08MM 2POS BK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1698560000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLK PCB 5.08MM 2POS BK EKT Electronics Co., Ltd
1698560000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLK PCB 5.08MM 2POS BK SIMEN Electronics Co.,Ltd
1698560000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLK PCB 5.08MM 2POS BK Global Thunder Electronics Co.,Ltd
248532 Connectors, Interconnects Terminals - Housings, Boots 1 Position Sleeve Connector Blue, Transparent 0.250" (6.35mm)