Location : Home > D > DV18-250P-MY
DV18-250P-MY
Share on FacebookShare on Facebook
DV18-250P-MY distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DV18-250P-MY originalnew 87410 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
DV18-250P-MY 567894 13+ stock fenyang electronics co.,ltd
DV18-250P-MY 567894 13+ stock fenkey electronics co.,ltd
DV18-250P-MY 13+ 567894 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MMSZ4680T1G Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 2.2V 500MW SOD123
MMSZ4680T1G 878596 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
MMSZ4680T1G 39916 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
MMSZ4680T1G NEW 99050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MMSZ4680T1G STOCK 43320 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
0387523006 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 6 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
1608680000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect Beige 12-26 AWG
1608680000 IC 58420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1608680000 Weidmuller 8000 2012+ TERM DISC LEVER 400V 18A WM BG EKT Electronics Co., Ltd
1608680000 Weidmuller 8000 2012+ TERM DISC LEVER 400V 18A WM BG SIMEN Electronics Co.,Ltd