Location : Home > D > DV14-250MB-E
DV14-250MB-E
Share on FacebookShare on Facebook
DV14-250MB-E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2EZ5.1D5E3/TR12 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 5.1V 2W DO204AL
TZQ5240B-GS08 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 10V 500MW SOD80
TZQ5240B-GS08 IC 58420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TZQ5240B-GS08 NEW 78530 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TZQ5240B-GS08 originalne 54805 12+ RoHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
TZQ5240B-GS08 Vishay Semiconductors 80,000 2013+ Zener Diodes 10 Volt 0.5W 5 EKT Electronics Co., Ltd
BYG10Y-M3/TR3 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE AVALANCHE 1.6KV 1.5A
BYG10Y-M3/TR3 IC 38820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BYG10Y-M3/TR3 NEW 98750 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
YK30611330J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 11 Circuit 0.300" (7.62mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
YK30611330J0G Amphenol FCI 147130 2016+ CONN BARRIER STRIP 11CIRC 0.3 Unitronix Electronics Limited
YK30611330J0G IC 58440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YK30611330J0G NEW 98930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0386006303 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws
20020132-H141A01LF Amphenol FCI 157650 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
20020132-H141A01LF Amphenol FCI 288510 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20020132-H141A01LF IC 58890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2317-2-00-50-00-00-07-0 Connectors, Interconnects Terminals - Turret Connectors Terminal Turret Connector Single End 0.173" (4.39mm) Tin-Lead
2317-2-00-50-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2317-2-00-50-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 297890 2016+ TERM TURRET SINGLE L=4.39MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
A-TB381-OP10 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Unshrouded 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
A-TB381-OP10 Assmann WSW Components 157240 2016+ TERMINAL BLOCK Unitronix Electronics Limited
A-TB381-OP10 IC 41020 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A-TB381-OP10 NEW 88450 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1720796 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.300" (7.62mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1720796 N/A 84 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
1720796 Phoenix Contact 147770 2016+ TERM BLOCK HDR 2POS R/A 7.62MM Unitronix Electronics Limited
1720796 Phoenix Contact 298270 2016+ TERM BLOCK HDR 2POS R/A 7.62MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1890358 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 8 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole