Location : Home > D > DV0PM20054
DV0PM20054
Share on FacebookShare on Facebook
DV0PM20054 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
830-10-048-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 48 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
830-10-048-20-001101 IC 57530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
830-10-048-20-001101 Preci-Dip 157050 2016+ CONN HDR 48POS 2MM T/H R/A Unitronix Electronics Limited
830-10-048-20-001101 Preci-Dip 288590 2016+ CONN HDR 48POS 2MM T/H R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com