Location : Home > D > DTS20W21-41SB
DTS20W21-41SB
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2M801-010-02NF16-12PB Connectors, Interconnects Circular Connectors M801 12C 12#16 PIN RECP THRD
924227-28-24-EU Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Board Spacers, Stackers CONN HEADER 48POS .100" DL GOLD
34FMN-BMTTN-A-TF Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 34 Position FFC Connector Contacts, Vertical, 1 Sided 0.039" (1.00mm) Surface Mount
SFH21-PPVN-D12-ID-BK-M181 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN HEADER .079" 24POS
1734530-6 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole, Right Angle Solder
5747841-4 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Through Hole, Right Angle Solder
803-87-074-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 74 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
T37042-26-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 26 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T37042-26-0 IC 40720 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37042-26-0 NEW 97850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1438136-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings GET PCM 70 WAY PLUG ASSY KEY C
1438136-3 IC 59390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0386314210 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 10 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
1779161 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1781340000 Weidmuller 157830 2016+ TERMINAL MARKER DEK 5 FW Unitronix Electronics Limited
342-10-141-00-591000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Specialty Pin CONN HEADER 41POS .100 L.210
342-10-141-00-591000 IC 57160 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
342-10-141-00-591000 Mill-Max Manufacturing Corp. 147310 2016+ CONN HEADER 41POS .100 L.210 Unitronix Electronics Limited
342-10-141-00-591000 Mill-Max Manufacturing Corp. 278570 2016+ CONN HEADER 41POS .100 L.210 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com