Location : Home > D > DTS20W21-39PC
DTS20W21-39PC
CA3100F28-15PBF80-08 Connectors, Interconnects Circular Connectors 35 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Silver
MS3470L16-23PW Connectors, Interconnects Circular Connectors 23 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
MS3120E14-19P Connectors, Interconnects Circular Connectors 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
MS3475W18-32PW Connectors, Interconnects Circular Connectors 32 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
CN1020A22G12P8-240 Connectors, Interconnects Circular Connectors 12 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
TVP00RF-9-9SC-S15AD Connectors, Interconnects Circular Connectors 9 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Gold
MS3450L40-1SW Connectors, Interconnects Circular Connectors 30 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver
CN1020A20G16PN-240 Connectors, Interconnects Circular Connectors 16 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
TV06RW-13-35JB Connectors, Interconnects Circular Connectors 22 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
97-3107A22-12PY-417-940 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 5C 3#16, 2#8 PIN PLUG
DAMAM26SA101 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 26 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector, Panel Mount Crimp
DL60R20-39P7-6106-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 39 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Flange
97-3108B20-16P-417-940 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 9C 7#16, 2#12 PIN PLUG
34R-JANK-GSAN-TF(LF)(SN) Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 34 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold
DF30FC-40DP-0.4V(81) Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 40 Position Connector Header, Center Strip Contacts Surface Mount Gold
3-1775333-0 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 30 Position FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle
3-2041390-9 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 39 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.012" (0.30mm) Surface Mount, Right Angle