Location : Home > D > DTS20W11-2PE
DTS20W11-2PE
SR30-10RC(71) Connectors, Interconnects Circular Connectors - Accessories CONN CAP RCPT SIZE 10
10-214824-20P Connectors, Interconnects Circular Connectors 11 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Silver
BACC63BV20F16S10H Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 16 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Flange Shielded
PT06USCSB3-14-19P Connectors, Interconnects Circular Connectors PT 19C 19#20 PIN PLUG
924217-28-13-EU Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Board Spacers, Stackers CONN HEADER 13POS .100" GOLD
DTS20W21-11PN-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 11 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Flange Shielded
CTVPS00RF-11-98SC-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings CTV 6C 6#20 SKT RECP
SFW4R-1STGE1LF Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 4 Position FPC Connector Contacts, Bottom 0.039" (1.00mm) Surface Mount, Right Angle
432205-25-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 25 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
432205-25-0 IC 59410 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0395285018 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1053030:0026 IC 57780 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1053030:0026 Phoenix Contact 157410 2016+ TERM BLOCK MARKER Unitronix Electronics Limited
115-83-322-41-003101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 22POS GOLD
115-83-322-41-003101 Preci-Dip 157730 2016+ CONN IC DIP SOCKET 22POS GOLD Unitronix Electronics Limited
115-83-322-41-003101 Preci-Dip 278350 2016+ CONN IC DIP SOCKET 22POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com