Location : Home > D > DTS20W11-2PD-LC
DTS20W11-2PD-LC
CTVS07RF-25-35PB Connectors, Interconnects Circular Connectors 128 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
17EHD078PAA000 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 78 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector, Free Hanging (In-Line) Solder Cup
BACC63BV22F39S8H Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 39 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Flange Shielded
172-050-282-001 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole Solder
BACC63BV20H28PNH Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 28 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Flange Shielded
SFV17R-1STE1 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 17 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle
09154006125 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Contacts Pin Contact Size 2.0mm Crimp Gold
1986391-1 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks RSB TRI-BARRIER
1986391-1 TE Connectivity AMP Connectors 147580 2016+ RSB TRI-BARRIER Unitronix Electronics Limited
1521460000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 21 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
2-1123723-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Tin