Location : Home > D > DTS20F25-24HC
DTS20F25-24HC
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CA06COMPG20-29PB01-44 Connectors, Interconnects Circular Connectors 17 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Silver
CA3100ER20-17SF80 Connectors, Interconnects Circular Connectors 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver
PT06E20-26S-SR Connectors, Interconnects Circular Connectors PT 26C 20#20 6#12 SKT PLUG
97-3106B28-8PZ-417 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 12C 10#16, 2#12 PIN PLUG
JT07RE10-98P-014 Connectors, Interconnects Circular Connectors JT 6C 6#20 PIN RECP
5026112021 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 20 Position FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle