Location : Home > D > DTS20F13-4PE
DTS20F13-4PE
KPT06E16-26SDZ Connectors, Interconnects Circular Connectors 26 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
GTC06LCF28-79S Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 16C 7#8,9#16 SKT PLUG
TVS06RF-J35PE Connectors, Interconnects Circular Connectors 128 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
PT00E18-11S-023 Connectors, Interconnects Circular Connectors PT 11C 11#16 SKT RECP
10-214116-04I Connectors, Interconnects Circular Connectors ER 2C 2#16S PIN RECP
CN0966B12G03PN-140 Connectors, Interconnects Circular Connectors 3 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
TVS06RF-11-98SE Connectors, Interconnects Circular Connectors 6 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
D38999/26WG39SCL Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 39 Position Circular Connector Plug for Female Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
ERM8-075-02.0-S-DV-K-TR Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 150 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
D38999/20WJ35BA Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 128 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Flange Shielded
61082-142109 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 140 Position Connector Receptacle, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
D38999/26ME8PA Connectors, Interconnects Circular Connectors 8 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
CTVP00RQF-17-22PA Connectors, Interconnects Circular Connectors 4 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
68612014422 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 20 Position FPC Connector Contacts, Bottom 0.039" (1.00mm) Surface Mount, Right Angle