Location : Home > D > DTS20F11-99AE
DTS20F11-99AE
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
368087-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Contacts 090II NON SLD TAB(SQ0.85-1.25)
TV07RW-15-18AC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings TV 18C 18#20 PIN J/N RECP
SM3106RC-28-51SX Connectors, Interconnects Circular Connectors 12 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
GTS06F-28-21P Connectors, Interconnects Circular Connectors 37 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver
AFD57-18-11PY-6140 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 11 Position Circular Connector Plug for Male Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
DDM36H4SN Connectors, Interconnects D-Sub Connectors DSUB 36W4 F PCB STR G HP ZINC
DL60R10-02SN-6106-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 2 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Flange
5444165 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
5444165 Phoenix Contact 157180 2016+ TERM BLOCK HEADER Unitronix Electronics Limited
5444165 Phoenix Contact 277950 2016+ TERM BLOCK HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0382101205 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 5 Circuit 0.563" (14.30mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
OSTVM151550 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
OSTVM151550 IC 41090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTVM151550 NEW 77810 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTVM151550 On Shore Technology Inc. 157370 2016+ TERM BLOCK PLUG 15POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
5452480 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
5452480 IC 58330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5452480 Phoenix Contact 157730 2016+ BCH-500VF- 9 BK Unitronix Electronics Limited
5452480 Phoenix Contact 277290 2016+ BCH-500VF- 9 BK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
800-10-005-40-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold
800-10-005-40-001101 IC 57390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
800-10-005-40-001101 Preci-Dip 157220 2016+ CONN HDR 5POS 0.100 SMD R/A Unitronix Electronics Limited
800-10-005-40-001101 Preci-Dip 278010 2016+ CONN HDR 5POS 0.100 SMD R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0804183:0021 N/A 266 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
0804183:0021 Phoenix Contact 157890 2016+ ADHESIVE MARKER CARD 21-30 Unitronix Electronics Limited
151-10-304-00-009000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Specialty Pin HEADER OPEN .018"DIA .300 4POS
151-10-304-00-009000 35565 14+ 14+ RUI JIA KE ELECTRONICS
151-10-304-00-009000 22345 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
151-10-304-00-009000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
151-10-304-00-009000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ HEADER OPEN .018DIA .300 4POS EKT Electronics Co., Ltd