Location : Home > D > DSTL-0840-18
DSTL-0840-18
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
S-8337AAEA-P8T1G SII 8000 2011+ NEW AND ORIGINAL WINTECH COMPONENTS LTD.
S-8337AAEA-P8T1G SII 8000 2011+ NEW AND ORIGINAL Wintech Components Limited
BD2232G-GTR IC 37150 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BD2232G-GTR NEW 88150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BD2232G-GTR ROHM 28000 14-15+ SOT153 Nego IC Co.Doris@negoic.com
BD2232G-GTR ROHM 7000 SOT23-5 RANTLE EAST ELECTRONIC > www.digsemi.com
MAX6310UK36D3-T MAXIM 81085 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
MAX6310UK36D3-T MAXIM 65500 2016 RohsAndNew European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
TLV70530YFMR Integrated Circuits (ICs) PMIC - Voltage Regulators - Linear Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3V 200mA 4-DSLGA
TLV70530YFMR TI 10620 NEW+ PICOSTAR-4 NOVOT Electronics Trading Co., LTD.
TLV70530YFMR TI 10870 NEW+ PICOSTAR-4 Asia Military Components Trading Co., Ltd.
TLV70530YFMR TI 11170 NEWD/C PICOSTAR-4 MIL-GRADE SEMICONDUCTORS PTE. LTD
LTC3638HMSE#TRPBF Integrated Circuits (ICs) PMIC - Voltage Regulators - DC DC Switching Regulators Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.8V 1 Output 250mA 16-TFSOP (0.118", 3.00mm) Exposed Pad, 12 leads
LTC3638HMSE#TRPBF IC 58950 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LTC3638HMSE#TRPBF LINEAR 2500 MSOP RANTLE EAST ELECTRONIC > www.digsemi.com
850-14102 Networking Solutions Media Converters IMCV-T1/E1/J1-LINETERM, TP/FIBER
850-14102 IC 57470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
76650-0211 Kits Connector Kits Fiber Optic Kit Rectangular - Contact, Header, Housing 17 pcs - Assorted 5 Circuit Header, Housing, 24 ~ 18 AWG Crimp Terminals
76650-0211 657894 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
76650-0211 657894 13+ fenkey electronics co.,ltd
76650-0211 657894 13+ fenyang electronics co.,ltd
TSI578-10GCLY originalne 54805 12+ RoHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LNJ947W8CRA Optoelectronics LED Indication - Discrete Blue 472nm LED Indication - Discrete 2.9V 0402 (1005 Metric)
LNJ947W8CRA NEW 77730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
LNJ947W8CRA Panasonic 9677 12+ 0402 (1005 Metric) Evergreen Electronics Co.,Ltd
5503107F Optoelectronics LEDs - Circuit Board Indicators, Arrays, Light Bars, Bar Graphs LED Circuit Board Indicator Single Green, Yellow Diffused 20mA Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4) Through Hole, Right Angle
5640700414F Optoelectronics LEDs - Circuit Board Indicators, Arrays, Light Bars, Bar Graphs LED Circuit Board Indicator 3 High Green, Yellow (x 2), Green, Red (x 1) 2.1V Green, 2V Red, 2.1V Yellow 30mA Green, 30mA Red, 30mA Yellow Round with Domed Top, 3mm (T-1) Through Hole, Right Angle