Location : Home > D > DSP2A-L2-DC24V
DSP2A-L2-DC24V
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for DSP2A-L2-DC24V distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
DSP2A-L2-DC24V NAIS DIP IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
DSP2A-L2-DC24V distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSP2A-L2-DC24V RELAY GEN PURPOSE DPST 5A 24V 8000 Panasonic Electric Works 16+ RELAY GEN PURPOSE DPST 5A 24V Power Agency Co.,Ltd
DSP2A-L2-DC24V RELAY GEN PURPOSE DPST 5A 24V 2500 Panasonic 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
DSP2A-L2-DC24V Originalnew 74841 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DG300-H Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 60V 300W