Location : Home > D > DSC1123AI2-148.5000
DSC1123AI2-148.5000
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1123AI2-148.5000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1123AI2-148.5000 OSC MEMS 148.5MHZ LVDS SMD 139510 Micrel Inc 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
DSC1123AI2-148.5000 OSC MEMS 148.5MHZ LVDS SMD 41735 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
DSC1123AI2-148.5000 OSC MEMS 148.5MHZ LVDS SMD 139510 Micrel Inc NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
DSC1123AI2-148.5000 OSC MEMS 148.5MHZ LVDS SMD 57159 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
911973 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through Beige 12-22 AWG
911973 IC 40540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
911973 Weidmuller 147580 2016+ DK4 LD/32 6VDC RD TP- Unitronix Electronics Limited
911973 Weidmuller 289190 2016+ DK4 LD/32 6VDC RD TP- Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
52963-2 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1787234 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1787234 IC 58670 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1787234 Phoenix Contact 147750 2016+ TERM BLOCK HDR 10POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1787234 Phoenix Contact 298130 2016+ TERM BLOCK HDR 10POS VERT 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com