Location : Home > D > DSC1122AI5-155.5200T
DSC1122AI5-155.5200T
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1122AI5-155.5200T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1122AI5-155.5200T OSC MEMS 155.5200MHZ CMOS SMD 98990 Micrel Inc 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
DSC1122AI5-155.5200T OSC MEMS 155.5200MHZ CMOS SMD 98990 Micrel Inc 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
DSC1122AI5-155.5200T OSC MEMS 155.5200MHZ CMOS SMD 41785 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
DSC1122AI5-155.5200T OSC MEMS 155.5200MHZ CMOS SMD 57209 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
310-83-145-01-666101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 45 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold